tel.: +420 284 686 666 | mob.: +420 602 231 821 | email: info@vdc.cz

VDC kancelářská technika s.r.o. – Canon Premier Partner

Canon premier partner


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/97342/virtual/www/o-vdc-kontakty.php:42) in /data/web/virtuals/97342/virtual/www/php/menu.php on line 35
OK

Používáme soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Pokud zde zůstanete, na něco kliknete nebo někam přejdete, vyjadřujete tím svůj souhlas. Více informací.

Hlavní stránka | O společnosti VDC kancelářská technika s.r.o. | Kontakty

Kontakty na společnost VDC kancelářská technika s.r.o.

VDC kancelářská technika s.r.o.

adr.: Ústecká 1182/42a
184 00, Praha 8-Dolní Chabry
tel.: +420 284 686 666
+420 286 840 199
+420 286 840 200
+420 286 840 201
mob.: +420 602 231 821
fax: +420 284 686 668
email: info@vdc.cz
web: www.vdc.cz

Fakturační údaje

adr.: T.G. Masaryka 98
272 01, Kladno
IČ: 25607201
DIČ: CZ25607201
spis. zn.: C 54341 vedená u Městského soudu v Praze

Administrativa, fakturace

Ivana Homolková

mob.: +420 602 231 821
email: homolkova@vdc.cz

Veronika Davidová

mob.: +420 602 231 821
email: davidova@vdc.cz

Logistika

Petra Hertlová

mob.: +420 737 501 477
email: hertlova@vdc.cz

Obchodní oddělení

Pavel Šedivý

tel.: +420 266 310 867
mob.: +420 725 935 949
email: sedivy@vdc.cz

Matěj Kopecký

tel.: +420 266 310 867
mob.: +420 725 935 362
email: matej@vdc.cz

Zdeněk Beran

tel.: +420 266 310 867
mob.: +420 727 963 203
email: beran@vdc.cz

Radek Mraček

tel.: +420 286 840 199
mob.: +420 724 267 979
email: radek@vdc.cz

Martin Škoda

mob.: +420 606 309 128
email: martin@vdc.cz

Servisní oddělení

Dispečink

tel.: +420 284 686 666
+420 286 840 172
mob.: +420 602 231 821
email: servis@vdc.cz

Robert Pukančík

mob.: +420 606 615 090
email: robert@vdc.cz

Petr Matuška

mob.: +420 777 939 608
email: matuska@vdc.cz

Marek Janda

mob.: +420 721 522 061
email: marek@vdc.cz

Vedení společnosti

David Bošek

email: david@vdc.cz

Vladimír Budka

email: vladimir@vdc.cz

Kontaktní formulář

Jméno a Příjmení: *Povinné
Tel.: *Povinné
Email.: *Povinné
Dotaz: *Povinné
7 + 5 = *Povinné
*Po správném vyplnění všech údajů se tlačítko zaktivuje

zpět na kategorii O společnosti VDC