Kontakty na společnost

VDC kancelářská technika s.r.o.

Adr.: Ústecká 1182/42a
184 00, Praha 8-Dolní Chabry
Tel.: +420 284 686 666
+420 286 840 199
+420 286 840 200
+420 286 840 201
Mob.: +420 602 231 821
Fax: +420 284 686 668
Mail: info@vdc.cz
Web: www.vdc.cz

Fakturační Adresa a údaje

Adr.: T.G. Masaryka 98
272 01, Kladno
IČ: 25607201
DIČ: CZ25607201
spis. zn.: C 54341 vedená u Městského soudu v Praze

Vedení společnosti

David Bošek

Mail.: david@vdc.cz

Vladimír Budka

Mail.: vladimir@vdc.cz

Servisní oddělení

Dispečink

Tel.: +420 284 686 666
+420 286 840 172
Mob.: +420 602 231 821
Mail.: servis@vdc.cz

Robert Pukančík

Mob.: +420 606 615 090
Mail.: robert@vdc.cz

Petr Matuška

Mob.: +420 777 939 608
Mail.: matuska@vdc.cz

Marek Janda

Mob.: +420 721 522 061
Mail.: marek@vdc.cz

Obchodní oddělení

Pavel Šedivý

Tel.: +420 266 310 867
Mob.: +420 725 935 949
Mail.: sedivy@vdc.cz

Matěj Kopecký

Tel.: +420 266 310 867
Mob.: +420 725 935 362
Mail.: matej@vdc.cz

Zdeněk Beran

Tel.: +420 266 310 867
Mob.: +420 727 963 203
Mail.: beran@vdc.cz

Radek Mraček

Tel.: +420 286 840 199
Mob.: +420 724 267 979
Mail.: radek@vdc.cz

Martin Škoda

Mob.: +420 606 309 128
Mail.: martin@vdc.cz

Administrativa, fakturace

Jitka Tilichtrová

Mob.: +420 602 231 821
Mail.: jitka@vdc.cz

©2015-2017 VDC kancelářská technika s.r.o. | Všechna práva vyhrazena! | webdesign & code: Petr Bárta